Agenda

Online benefietavond voor Sepsis Nederland & Stichting Voor Lieke op 1 december 2026
2026-12-01T20:12

Locatie
Online via Zoom
Aanvang
2026-12-01T20:12
Inloop vanaf
Plaatsen beschikbaar
9999
Prijs per plaats
0

Tijdens deze benefiet-avond geven mediums Janneke Leber, Frank Osinga en Mercedes Sharrocks, samen een online demonstratie mediumschap. Een avond waarin we verbinding maken met de spirituele wereld en ruimte bieden aan liefdevolle boodschappen, herkenning en bijzondere bevestigingen. De avond staat in het teken van een doel dat levens kan redden: namelijk Sepsis Nederland en Stichting Voor Lieke. Twee organisaties die zich inzetten voor meer bekendheid over sepsis en het belang van tijdige herkenning. Mercedes is persoonlijk ook actief als vrijwilliger en ambassadeur voor Sepsis Nederland waardoor dit doel haar extra na aan het hart ligt. En het mooie is: je kunt gewoon vanuit je eigen huis deelnemen!
Mercedes Sharrocks vertelt hierover: "Tijdens twee readings op één ochtend gebeurde er iets wat me diep raakte. In beide readings kwamen overleden broertjes naar voren die aan sepsis waren overleden. Wat me vooral bijbleef, was dat de ouders en zussen in beide gevallen niet wisten wat sepsis was, laat staan welke symptomen erbij horen.
Voor mij voelde dit als een bijzondere bevestiging van iets waar ik op dat moment al mee bezig was: het organiseren van een benefietavond om meer bekendheid te geven aan sepsis. Ik stuurde Janneke en Frank een berichtje met de vraag of ze het leuk zouden vinden om hier samen met mij aan mee te werken. En tot mijn grote vreugde zeiden ze allebei ja!
Op 2 december is het precies tien jaar geleden dat ik zelf met sepsis op de intensive care terechtkwam. Een ingrijpende ervaring die mijn leven voorgoed heeft veranderd.
Ik wilde deze mijlpaal niet zomaar voorbij laten gaan, maar er juist iets betekenisvols aan verbinden. Iets waarmee we anderen kunnen helpen en meer bewustwording kunnen creëren.
Daarom organiseer ik op dinsdag 1 december 2026 een online benefietavond voor Sepsis Nederland en Stichting Voor Lieke. Twee organisaties die zich inzetten voor meer bekendheid over sepsis en het belang van tijdige herkenning.
Zelf ben ik ook actief als vrijwilliger en ambassadeur voor Sepsis Nederland waardoor dit doel me extra na aan het hart ligt.
"

Jouw bijdrage maakt het verschil
Voor deze avond vragen we geen vaste entreeprijs, maar een vrijwillige bijdrage. Iedere bijdrage, groot of klein, is welkom en wordt enorm gewaardeerd. De volledige opbrengst wordt gelijk verdeeld tussen Sepsis Nederland en Stichting Voor Lieke.

Je kunt jouw bijdrage overmaken naar:
Sepsis benefietavond 2026
IBAN: NL57 BUNQ 2216 9107 59

Zo maken we samen niet alleen een bijzondere spirituele avond mogelijk, maar dragen we ook bij aan meer bekendheid over sepsis. Want sepsis kan iedereen treffen. En het tijdig herkennen van de symptomen en snel medische hulp inschakelen kan van levensbelang zijn.

Praktische informatie:
Datum: Dinsdag 1 december 2026
Tijd: 20.00 – 21.30 uur
Locatie: Online via Zoom
Bijdrage: Vrijwillig, ten bate van beide organisaties

💻 Deelnemen via Zoom
Je kunt op 1 december vanaf je computer, tablet of telefoon deelnemen via onderstaande link:
Zoom-link:
https://us02web.zoom.us/j/86728203410
Vergadering-ID: 867 2820 3410
Wachtwoord: 625229

Samen kunnen we het verschil maken
We hopen van harte dat je erbij bent. Niet alleen om samen een mooie avond vol verbinding te beleven, maar ook om aandacht te vragen voor een onderwerp dat zoveel meer bekendheid verdient. Misschien ken jij iemand die sepsis heeft gehad, iemand die eraan is overleden, of misschien heb je er zelf nog nooit van gehoord.

Juist daarom is deze avond zo belangrijk.

Want bewustwording begint bij het delen van kennis. En kennis kan levens redden.